Outsourcing pracowników — co to jest i jak działa?

0
565

Outsourcing pracowników — co to jest i jak działa?

Outsourcing w języku angielskim jest interpretowany jako wykorzystanie zasobów zewnętrznych. Usługi outsourcingowe obejmują delegowanie funkcji i zadań przedsiębiorstwa do organizacji zewnętrznej. Pozwala to poświęcić więcej czasu i zasobów na działania profilowe.
Na przykład duże firmy często delegują funkcję zatrudniania pracowników na outsourcera specjalizującego się w tego rodzaju usługach. W takim przypadku pracownicy są w stanie firmy outsourcingowej i zawierają umowę o współpracy z nią.

Firma, która potrzebuje pracowników, zawiera umowę outsourcingową z agencją rekrutacyjną i płaci za ich usługi.

Firma PAMIR Sp. z o. o. zajmuje się outsourcingiem specjalistów dziedzinie obróbki metali, jednej z najbardziej poszukiwanych w Europie, i pracowników niewykwalifikowanych dla pracy cyklicznej lub logistycznej. Jeśli jesteś zainteresowany outsourcingiem pracowników tanio i szybko-zadzwoń do naszych menedżerów. Wybiorą specjalistów do Twojej firmy o odpowiednich kwalifikacjach w jak najkrótszym czasie.

Outsourcing pracowników w Polsce-korzyści

Dziś Polska jest ogromnym rynkiem, na którym poszukiwani są specjaliści różnych zawodów i kwalifikacji. Wybór personelu o pożądanej specjalizacji i kwalifikacjach wymaga dużo czasu i wysiłku. Większość odnoszących sukcesy firm decyduje się nie zatrudniać pracowników, ale zawrzeć umowę outsourcingową z agencją rekrutacyjną na usługi specjalistów o wymaganym profilu.

Wśród zalet Outsourcingu Kadrowego warto wyróżnić:

  • Indywidualne podejście pracowników wykwalifikowanych — nasi specjaliści przeprowadzają audyt celów i potrzeb przedsiębiorstwa, oceniając jego budżet i tworząc optymalny schemat współpracy. Zgodnie z tym wybierany jest zespół specjalistów w dziedzinie obróbki metali (spawacze 135, 141, 111, ślusarze, monterzy konstrukcji, tokarzy, frezerzy, elektrycy, elektromonterzy i inni specjaliści).
  • Pracownikow niewykwalifikowanych — zapewnienia cięgłości stałej ilości pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem, prawie w każdej branże, gdzie są potrzebni ludzi do wykonywania pracy cyklicznej, produkcyjnej lub ligistycznej.
  • Oszczędność kosztów firmy — technologia pozwala obniżyć koszty utrzymania personelu, redukując pracowników o niskim obciążeniu produkcyjnym. Optymalizuje również system podatkowy.
  • Rozwiązywanie problemów kadrowych i sporów — wszystkie problemy wynajmowanego personelu, w tym płacenie zwolnień lekarskich, przestojów, rozwiązywanie spornych sytuacji, płace i inne rozwiązania outsourcera.
  • Zwiększenie efektywności profilu przedsiębiorstwa.Outsourcing pracowników, od czego zacząć?

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana wynajmem ślusarzy, spawaczy, monterów do realizacji konkretnego projektu, lub pakowacze, kierowcy, pracownicy sezonowi, pracownicy na produkcje czy prefabrykacje, a nie jesteś gotowy zatrudnić ich na etacie-zadzwoń do naszej firmy. Jesteśmy zawsze gotowi udzielić Ci pomocy w doborze personelu i jesteśmy odpowiedzialni za każdego pracownika, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanej przez niego pracy.
Potrzebujesz tylko jednej rzeczy-zadzwoń do naszej firmy.

Jak wynająć pracowników?
Wynajem pracowników odbywa się na podstawie umowy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za dobór personelu do zadań, które zostaną im powierzone. W razie potrzeby personel jest wyposażony w narzędzia i specjalny sprzęt niezbędny do realizacji projektu.

Outsourcing czy leasing, co jest lepsze?
Przez leasing rozumie się dzierżawę pracownika, czyli np. zatrudnianie za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej pracownika do wykonania określonego zadania. Zawierając umowę outsourcingu, przedsiębiorstwo otrzymuje usługi pracownika, których jakość gwarantuje outsourcer (agencja rekrutacyjna). Jeśli usługi pracowników są potrzebne do realizacji jakiegoś poważnego projektu, wskazane jest zawarcie umowy outsourcingowej.
W tej chwili możesz rozwiązać problem niedoboru wykwalifikowanych pracowników firmy-zadzwoń do firmy PAMIR Sp. z o. o.!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj