Prefabrykacja, spawania i montaż rur

Prefabrykacja, spawanie i montaż rur

Prefabrykacja, spawanie i montaż rur

Układanie rurociągów wymaga zaangażowania dużej ilości czasu, pieniędzy i siły roboczej. Firma PAMIR sp. z o. o. oferuje Państwu obniżenie tych kosztów o co najmniej jedną trzecią poprzez przekazanie tych prac naszym profesjonalnym spawaczom i monterom rurociągów.

Komu opłaca się zlecić usługi prefabrykacji, spawanie i montażu rurociągów naszej firmie?

Wśród naszych stałych klientów znajdują się przedsiębiorstwa zainteresowane otrzymaniem gotowych konstrukcji rurowych o certyfikowanej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Przyjmujemy zlecenia na usługi spawanie rur:
1. Rurociągów magistralnych dla zakładów rafineryjnych i wydobycia gazu.
2. Przemysłu spożywczego i chemicznego.
3. Branży farmaceutycznej.
4. Szkutnictwo.
5. Systemu bezpieczeństwa pożarowego.
6. Branży stoczniowej

Współpraca z naszą firmą to gwarancja uzyskania niezawodnych systemów rurowych dzięki wysokiej jakości usługom spawalniczym i montażowym przy minimalnym nakładzie czasu. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.


Dlaczego warto zamówić prefabrykacje, spawanie i montaż rur?

Proces tworzenia systemów rurowych wymaga zaangażowania specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Tylko certyfikowani spawacze i instalatorzy mogą zapewnić niezawodność gotowych konstrukcji i długi okres ich eksploatacji.
W naszej firmie działa zgrany zespół mistrzów różnych specjalizacji:
Spawacze z umiejętnościami spawalniczymi 111-135-136-138-141. Są biegli w różnych rodzajach spawania i niezależnie wybierają rodzaj spawania do wykonywania określonych zadań.
Wykwalifikowani monterzy posiadający umiejętności montażu rurociągów na rysunkach technicznych i izometrycznych.
Ślusarz wysokiego rozładowania do obróbki rur (rowkowanie, wiercenie otworów w rurach pod króćce i inne prace) do tworzenia złożonych węzłów i konstrukcji.
Inżynierowie do projektowania konstrukcji rurowych.
Wszyscy specjaliści firmy PAMIR pracują szybko i sprawnie, wykonując prace na wysokim poziomie jakości. W arsenale zespołu wykwalifikowanej kadry znajduje się sprzęt spawalniczy i montażowy nowej generacji, który pozwala pracować z wysoką wydajnością i rozwiązywać problemy o dowolnym poziomie trudności.
Wykonujemy prace spawalniczo-monterskie z rurociagami o każdym gotunku stali i komplikacji, ponieważ do dyspozycji naszych spawaczy jest sprzęt do spawania rur metodami TIG-141, MIG / MAG, MAG - 135, spawanie orbitalne - (TIG), MIG – 131.
Montaż rur od A do Z

Projektowanie konstrukcji rurowych wymaga specjalistycznej wiedzy. Nasi specjaliści są gotowi zaprojektować i wdrożyć konstrukcję rurową o dowolnym poziomie złożoności z gwarancją.
Uwzględniane są ważne czynniki, takie jak cel i warunki eksploatacji rurociągu. Wszystkie elementy spawanej konstrukcji rurowej są dostarczane do obiektu i montowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa technicznego i przeciwpożarowego, wymaganiami sanitarnymi. Przeprowadzane są testy.
Wykonujemy również spawanie rur zgodnie z rysunkami klienta.

Jak zamówić spawanie i montaż rur w Polsce?
Zadzwoń do naszych menedżerów i zamów spawanie rur, aby stworzyć niezawodne rurociągi do pracy w każdych warunkach.
Inżynierowie firmy PAMIR sp. z o. o. zaprojektuje system rur do rozwiązania Twojego problemu i dobierze optymalne materiały do jego budowy. Przyjmujemy również zgłoszenia do montażu rur z gwarancją wysokiej jakości i wydajności pracy systemu rurowego.
Doświadczony zespół monterów wykonuje prace montażowe ściśle zgodnie z rysunkami projektu w określonym czasie. Jesteśmy zawsze w kontakcie i jesteśmy gotowi pomóc Ci zrealizować najtrudniejszy projekt budowy rurociągu, Zadzwoń już teraz!

prefabrykację rurociągów
Skomplikowane konstrukcje rurowe
Prefabrykacja, spawania i montaż rur
Prefabrykacja rur
prefabrykację rurociągów
Spawanie blach o wielkiej grubości
Prefabrykacja rur
Spawanie konstrukcji rurowych
Spawanie rur o wielkiej grobości
Spawanie rurociągów
Prefabrykacja rur
Kontrukcje offshorowe
Prefabrykacja rur
Konstrukcje offshorowe