Zapraszamy pracowników

W związku z prężnym rozwojem firmy, ciągle poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, inżenerów i pracowników biurowych

Kogo potrzebujemy

Spawacz MIG-MAG

Poszukiwani spawaczy, metoda spawania 135. Spawanie drutem metaliowym. Wykonywanie złączy spawanych zgodnie z dokumentacją technologiczną i zasadami wiedzy technicznej.
Wymagania:
kurs spawania MAG 135, ponadpodstawowy.
Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG przynajmniej 1 rok.
Oferujemy:
Darmowe zakwaterowanie za miejscem wykonywania pracy.
Środki ochrony osobistej.
Stałe miejsce pracy, pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych pozwolień na pracę i pobyt dla cudzoziemców na tereni Polski, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności.

Operator maszyn do obróbki skrawaniem

Zakres obowiazkow:
obsługa tokarki konwencjonalnej, ustawianie maszyny, dobór narzędzi oraz parametrów skrawania – na podstawie rysunków i dokumentacji technologicznej, prawidłowa realizacja procesu obróbki, wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali, dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
Wymagania:
wykształcenie minimum średnie techniczne, umiejętność obsługi frezarki konwencjonalnej, mile widziana umiejętność obsługi frezarki CNC, umiejętność dobierania narzędzi i parametrów skrawania, mile widziana umiejętność czytania programów do pracy na maszynach CNC, umiejętność czytania rysunku technicznego, zaangażowanie, dyspozycyjność.
Oferujemy:
stale miejsce pracy, pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych pozwolień na pracę i pobyt dla cudzoziemców na tereni Polski, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności.