Wynajem monterów konstrukcji stalowych

Jesteśmy firmą, która oferuje wynajem monterów konstrukcji stalowych. Nasi pracownicy posiadają niezbędne umiejętności i wymagane doświadczenie, dzięki czemu wykonują swoją pracę w zakładach produkcyjnych szybko i sprawnie. Podczas realizacji zlecenia nad monterami i spawaczami Tig czuwają brygadziści oraz inżynierowie, którzy dbają o to, by usługa została wykonana prawidłowo.

Nasz wynajem monterów i spawaczy, czyli leasing pracowników, to ogromna oszczędność czasu dla firm. Ze swojej strony gwarantujemy, że nasi monterzy i spawacze posiadają aktualne świadectwa kwalifikacyjne zgodnie z normą PN-EN ISO 9606, a swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Poszukiwania wykwalifikowanych pracowników bywają trudne, jednak dzięki naszej firmie oszczędzasz czas i minimalizujesz koszty związane z poszukiwaniem pracowników, jak spawacze przemysłu ciężkiego np. korpusów maszyn.

Profesjonalny wynajem spawaczy i monterów - leasing pracowniczy

Jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia, zaczynając od składania do malowania konstrukcji, aż po spawanie i gratowanie. Oferujemy wynajem spawaczy i monterów konstrukcji stalowych oraz innych fachowców w branży przetwarzania metali.

Nasi monterzy i spawacze posiadają wymagane doświadczenie przy spawaniu konstrukcji stalowych, dzięki czemu montaż konstrukcji przebiega szybko i bezproblemowo.

Jako wynajem profesjonalnych monterów maszyn i urządzeń zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem, od przygotowania dokumentacji technicznej, po zorganizowanie całej pracy i jej nadzór. Dysponujemy kadrą, której wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie swoich usług prawidłowo i szybko.

Outsourcing pracowników - współpraca na korzystnych warunkach

Swoje usługi wynajmowania pracowników świadczymy na terenie całej Polski. Usługi spawalnicze i monterskie to nasza specjalność, ale działamy w szeroko pojętej branży metali ciężkich. W naszej brygadzie pracowników posiadamy monterów rurociągów, którzy mają doświadczenie w prefabrykacji rurociągów, remontach rafinerii czy przy spawaniu zbiorników ciśnieniowych. Zatrudniamy najlepszych fachowców o odpowiednich kwalifikacjach, którzy świadczą usługi dokładnie i rzetelnie. Jeśli potrzebujesz monterów lub spawaczy, nie szukaj innej firmy, my zajmiemy się wszystkim, także w obiektach ciepłowniczych!

Zakres naszych usług

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje:

  1. Konstrukcje kadłubowe
  2. Konstrukcje maszyn szynowych i wagonów
  3. Konstrukcje wiatraków i offshorowe
  4. Konstrukcje przemysłowe z rur stalowych czarnych i nierdzewnych
  5. Kotły na różne rodzaje paliw i rozmiarów
  6. Rurociągi gazowe, wodne o średnicy od 20 do 1800 mm
  7. Montaż i spawanie konstrukcji stalowych
  8. Usługi spawaczy w metodach 141(TIG), 135, 136-138(MAG), 111(elektrodą)